Projekt ?Sukcesji? przygotowany!

W Łodzi, niedaleko kampusu Politechniki i ulicą Rembielińskiego oraz al. Politechniki powstanie Centrum Biznesu, Handlu i Rozrywki SUKCESJA Łódź. Prace nad projektem trwają już od pewnego czasu i obecnie wiadomo, że jest on już przygotowany. Firmą odpowiedzialną za projekt architektoniczny jest Hermanowicz Rewski Architekci.

Inwestorem odpowiedzialnym za Centrum Biznesu, Handlu i Rozrywki SUKCESJA Łódź jest Fabryka Sukcesu. Zamysł stojący za budową obiektu jest niezwykle interesujący. Opiera się on na przebudowie dawnych terenów przemysłowych, których powierzchnia wynosi aż 3,2ha. Projekt nawiązuje zatem do ogólnego wizerunku miasta, kojarzącego się z przemysłem.  Przewidziana powierzchnia kompleksu ?Sukcesja? to 120 tys. metrów kwadratowych ( w tym 55 przeznaczonych do wynajmu), co zapewnia duże możliwości i udostępnienie szerokiej oferty.

?Sukcesja? nie ograniczy się jedynie do oferty handlowej. Nie zabraknie lokali gastronomicznych, rozrywkowych, usługowych i biurowych. Powstanie również hotel z zapleczem konferencyjnym. Całość dopełnia multipleks na 9 sal kinowych. Zmotoryzowani klienci dostaną z kolei do dyspozycji duży, podziemny parking na 1100 miejsc.